Wybory Miss Universe 2018 Magdalena Swat zaprezentowała swoją kreację na finał w Tajlandii- (Zdjęcia)

Podziel się:

fot. Mateusz Jagielski

Magdalena Swat pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego, ale aktualnie mieszka w Warszawie. Ma 27 lat i 173 cm wzrostu. Skończyła studia na wydziale administracji. Magda często bierze udział w różnych konkursach piękności , które przeradzają się w jej osobiste sukcesy. Zeszłoroczna wicemiss Polonia 2017 , uczestniczka “Top Model”

Nasza Miss będzie reprezentować nas w finale Miss Universe 2018 , który odbędzie się 17 grudnia w Tajlandii.

Strój narodowy na Miss Universe

Strój narodowy zaprojektowała Klaudia Markiewicz. Strój powstał pod wpływem inspiracji tradycją i mitologią słowiańską, w szczególności występującej w niej postacią wodnej nimfy – rusałki. Na strój składa się biały kombinezon z białych trójwymiarowych cekinów oraz trenu z delikatnej, półtransparentnej tkaniny w ręcznie haftowane róże. Całość uzupełnia wianek z kwiatów oraz złote buty i biżuteria.

Suknia wieczorowa na finał Miss Universe

Suknię wieczorową na finał Miss Universe przygotowała projektantka Magdalena Prokop – Elgoriny z atelier Secret Angel. Jest to piękna, błyszcząca suknia w dwóch kolorach – złotym i zielonym. Suknia idealnie podkreśla atuty naszej Miss, a przy tym jest bardzo spektakularna i sceniczna i pięknie wygląda w ruchu, w trakcie prezentacji.

 

fot. Mateusz Jagielski

 

fot. Mateusz Jagielski

 

fot. Mateusz Jagielski

fot. Mateusz Jagielski

fot. Mateusz Jagielski

fot. Mateusz Jagielski

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.