BroCat z drugim energetycznym singlem ,,Brudna Gra,, (WIDEO)

Podziel się:

fot.pras 

Wokalistka z mocnym głosem Monika Gawrońska i trzech doświadczonych muzyków – Michał „Magister” Racułt, Piotr “Dames” Damse, Robert “Mały” Kasprzyk – BroCat, to jak sami mówią, grupa indywidualistów, których łączy pasja. Na co dzień eksperymentują z brzmieniem, tworząc mocne, wpadające w ucho popowe kawałki. Właśnie pojawił się ich drugi singiel, zapowiadający pierwszy wspólny album.

BroCat nie zwalnia tempa. W marcu ukazał się drugi singiel zespołu o intrygującym tytule „Brudna gra” zapowiadający debiutancki album grupy. W sieci pojawił się również teledysk do utworu. Premiery krążka możemy spodziewać się już tej jesieni.

Singiel „Brudna gra” to połączenie muzyki pop z elektronicznym brzmieniem. Jak mówi wokalistka zespołu Monika Gawrońska, tekst piosenki „Brudna Gra” opowiada o nieuczciwym postępowaniu, czy to w związku, czy biznesie. To kawałek o osobie, która nie ma zamiaru działać fair – jest bezwzględna, nie uznaje kompromisów. Bardzo często spotykamy podobnych ludzi na swojej drodze, a w przypadku „Brudnej Gry” mnogość interpretacji sprawia, że wielu słuchaczy w różnych sytuacjach życiowych może łatwo utożsamić się z tekstem piosenki – podkreśla Monika Gawrońska.

Teledysk do utworu „Brudna Gra”: https://www.youtube.com/watch?v=z6ulRB_D9d0&feature=youtu.be

„Brudna Gra” to drugi singiel zapowiadający debiutancki krążek BroCatu. Fani zespołu mogą posłuchać już energetycznego utworu „Chodź ze mną”, do którego tekst napisała Monika Gawrońska.

Teledysk do utworu „Chodź ze mną”: https://www.youtube.com/watch?v=utYw2DyC0go

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.