Audi A3 na minuty.Audi i 4Mobility Carsharing uruchamiają w Trójmieście usługę wynajmu aut na minuty.

Podziel się:

fot.pras

4Mobility we współpracy z marką Audi uruchamia usługi car-sharing w Trójmieście, kontynuując ekspansję na rynku krajowym. Mieszkańcy i turyści będą mogli korzystać z pierwszego w tym regionie car-sharingu Premium.

Do ich dyspozycji zostanie oddanych na początek 60 nowych samochodów segmentu Premium – Audi A3 z silnikiem o mocy 150KM. Trójmiasto to kolejna po Warszawie i Poznaniu aglomeracja, w której dostępne będą samochody marki Audi w usłudze 4Mobility. Na terenie Trójmiasta auta na minuty można za pośrednictwem aplikacji wynajmować już od 15 listopada.

150 konne Audi A3 na minuty

Na początek w aplikacji dostępnych będzie 60 Audi A3 w obrębie stref w centrum i w popularnych miejscach Gdańska, Gdyni i Sopotu. Jednak wraz z rozwojem usługi, trójmiejska flota i strefa 4Mobility będą się powiększać. Auta będzie można wynająć i zwrócić bez dodatkowych opłat w Strefie Płatnego Parkowania – zarówno parkometry jak i paliwo są wliczone w cenę wypożyczenia auta.

„Cieszymy się, że samochody marki Audi zostały wybrane do uruchomienia pierwszej usługi Premium car-sharing na terenie Trójmiasta. Audi A3 w wersji Sportback jako dynamiczne i ekologiczne auta kompaktowe znakomicie przystają do modelu usługi wynajmu pojazdów na minuty na terenie miast. Mamy nadzieję, że samochody naszej marki w tej nowoczesnej usłudze przyczynią się do dalszego rozwoju kultury współdzielenia” – mówi Michał Bowsza, dyrektor marki Audi.

„Wejście 4Mobility do Trójmiasta to kolejny krok w rozwoju spółki i zwiększenia skali działalności. Carsharing staje się coraz bardziej popularny w Polsce, a obszar trójmiejski należy do jednych z najważniejszych pod względem potencjału takich usług dla konsumentów, także dzięki nadmorskiej turystyce i wielkości metropolii. Mamy nadzieję, że zarówno mieszkańcy, jak i turyści nad Zatoką Gdańską docenią nową jakość aut na minuty marki Audi, z którymi rozpoczynamy nasze działania w Trójmieście” – dodaje Paweł Błaszczak, prezes Zarządu 4Mobilty.

W ramach debiutu spółki 4Mobility, w Trójmieście będzie obowiązywał cennik promocyjny, w którym za minutę jazdy Audi A3 zapłacimy tylko 39 groszy, a za każdy przejechany kilometr 80 groszy, Dzięki temu koszt przejazdu nowym Audi A3 np. z centrum Gdańska w okolice molo w Sopocie wyniesie nieco ponad 20 zł.

Aby wypożyczać Audi A3 w usłudze 4Mobility, wystarczy posiadać prawo jazdy, pobrać aplikację 4Mobility carsharing i założyć konto. Auta są widoczne w aplikacji mobilnej, dzięki której można wynająć samochód, otworzyć go i sprawnie rozliczyć płatność przy użyciu karty płatniczej.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.