Galaxy Z Flip prezentowany podczas Fashion Weeks na całym świecie

Podziel się:

fot.Samsung

Najnowszy składany smartfon Samsunga, Galaxy Z Flip, zwrócił uwagę na całym świecie w czterech ważnych terminach w kalendarzu mody, debiutując na New York Fashion Week 12 lutego i kontynuując w Londynie, Mediolanie i Paryskim Tygodniu Mody.

Galaxy Z Flip nie tylko oferuje użytkownikom zupełnie nowe sposoby interakcji ze smartfonami dzięki unikalnemu mechanizmowi składania, ale jego uderzająca konstrukcja szybko czyni z Galaxy Z Flip niezbędny stylowy dodatek.

Dzięki eleganckiej sylwetce i przyciągającym wzrok kolorom, dla Galaxy Z Flip nie ma lepszego miejsca na zaprezentowanie smartfonu, który robi wrażenie, podczas czterech światowych tygodni mody.

Tydzień mody w Nowym Jorku

12 lutego w Nowym Jorku Samsung i Thom Browne zorganizowali ekskluzywne wydarzenie dla stylowych uczestników Fashion Week, aby zaprezentować Galaxy Z Flip Thom Browne Edition, urządzenie zaprojektowane we współpracy z przełomową marką mody dla tych, którzy chcą, aby ich smartfon był równie kultowy jak w ich stylu.

 

Londyński Tydzień Mody

14 lutego w Londynie Galaxy Z Flip zadebiutował na wybiegu podczas pokazu wybiegów Ashley Williams. Znana z odważnych, retro wzorów, Ashley Williams to wschodzący projektant, którego unikalna koncepcja wyrażania siebie stanowi idealną folię dla stylowej indywidualności Galaxy Z Flip.

Samsung Galaxy Z Flip

fot.pras

Kolekcja AW20 Williamsa obejmowała Galaxy Z Flip, a także specjalnie wykonany mikrobag Galaxy Z Flip i spinki do włosów, aby pokazać, w jaki sposób smartfon jest zaprojektowany tak, aby pasował do każdego stylu. Galaxy Z Flip został również zauważony w pierwszym rzędzie, a także za kulisami, ponieważ zarówno modelki, jak i osoby wpływowe starały się udokumentować stylowe przygody Tygodnia Mody.

fot.pras

Tydzień mody w Mediolanie

20 lutego Galaxy Z Flip był gościem honorowym podczas premiery pop-up sklepu w Mediolanie, wiodącej sieci modowej 10 Corso Como, gdzie zgromadzili się entuzjaści technologii i mody, aby poznać Galaxy Z Flip i Galaxy Z Flip Thom Browne Edition z pierwszej ręki.

fot.pras

Tydzień mody w Paryżu

Galaxy Z Flip będzie również prezentowany na pop-upie podczas paryskiego tygodnia mody w kultowym domu towarowym Galeries Lafayette na Polach Elizejskich. Wyskakujący sklep jest jednym z najmodniejszych marek na świecie i pokazuje, jak moda i technologia mogą się spotykać, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do każdego stylu życia.

 

fot.pras

(pras.)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.