Kraków. Juwenalia UEK 2023: Znamy polskich artystów. Niebawem ogłosimy zagraniczne gwiazdy!

Podziel się:

Juwenalia UEK 2022 fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

Już 12 maja po raz kolejny Kampus UEK zamieni się w jedno wielkie miejsce imprezowe. Wydarzenie to corocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na klimat i znakomitych topowych artystów zarówno polskich jak i zagranicznych.

Przed nami Juwenalia UEK to trwające kilka dni wydarzenia, odbywające się co roku na przełomie kwietnia i maja obfitujące w wiele ciekawych wydarzeń. Najbardziej oczekiwanym punktem studenckiego święta jest koncert główny, który odbędzie się na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W tym roku organizatorzy również dostarczą nie lada emocji, na scenie jak co roku nie zabraknie muzycznych emocji w wykonaniu polskich i zagranicznych twórców.

Podczas poprzednich edycji na scenie kampusu UEK mogliśmy zobaczyć  między innymi: Ofenbach, Tujamo, Sariusa, Krzysztofa Krawczyka, Deorro, R3hab’a, Taco Hemingway’a czy Quebonafide!

 Juwenalia UEK 2023.Kto wystąpi?

Podczas koncertu głównego który odbędzie się 12 maja na terenie Kampusu UEK przy ul.Rakowickiej 27 poczujemy festiwalowy klimat, a to za sprawą tegorocznych artystów. W tym roku wystąpią m.in Szpaku, OKI. Agnieszka Chylińska. Organizatorzy niebawem ogłoszą dwie zagraniczne gwiazdy.

Bilety Juwenalia UEK 2023

https://www.eventim.pl/artist/juwenalia-uek/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.