Półfinał „The Voice Senior” już w sobotę. Wyjątkowy odcinek i goście specjalni. Znamy szczegóły

Podziel się:

fot.pras

W sobotę widzowie będą mogli zobaczyć półfinałowe zmagania uczestników pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”. Będzie świątecznie i nastrojowo. Na scenie nie zabraknie też muzycznych gości. 

Nowy muzyczny program TVP2 okazał się prawdziwym hitem. Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia producenci zadbali o świąteczny klimat półfinału. Uczestnicy, po czterech z każdej drużyny, wykonają na scenie utwory związane z zimą i świętami. Nie zabraknie również kolęd. Usłyszmy m.in.: przebój Chrisa Rea „Driving Home for Christmas”, „Na Całej Połaci Śnieg” z repertuaru Kaliny Jędrusik”, „White Christmas” Binga Crosby’ego, „Dzień Jeden w Roku” Czerwonych Gitar oraz „Gdy Śliczna Panna” i „Lulajże Jezuniu”. 

Oprócz seniorów na scenie pojawią się również Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron – trenerzy trzeciej edycji „The Voice Kids”, która startuje już 1 stycznia 2020 roku. Towarzyszyć im będą prowadzący show – Ida Nowakowska, Antek Scardina, Jan Dąbrowski oraz uzdolnieni uczestnicy poprzednich i nadchodzącej edycji muzycznego show dla najmłodszych. 

Przypomnijmy, że o miejsce w wielkim finale pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, walczyć będą: Kazimierz Kiljan, Mieczysław Gajos, Hanna Michalik i Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka. W półfinałowym teamie Alicji Majewskiej znaleźli się Janusz Sztyber, Jadwiga Kocik, Janusz Sobolewski oraz Eugeniusz Tiemnikow. W sobotnim odcinku z drużyny Andrzeja Piasecznego usłyszymy Mieczysława Pernacha, Bogumiłę Kucharczyk-Włodarek, Annę Federczyk i Mieczysława Kincela. Siostry Szydłowskie, Andrzej Zagdański, Waldemar Wiśniewski i James Brierley reprezentować będą drużynę Urszuli Dudziak.

Do wielkiego finału przejdzie po dwóch uczestników z każdej drużyny. Kto to będzie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.