Lulu: Małgorzata Potocka dołącza do obsady serialu !

Podziel się:

Lulu fot.Polsat

W środę 19 kwietnia o godzinie 20:05 i 20:35  kolejne dwa odcinki „Lulu” Małgorzata Potocka dołącza do obsady serialu emitowanego w Polsacie!

. Podobno Juliusz Cezar robił trzy rzeczy jednocześnie. Dzisiaj to nic nadzwyczajnego. Pani domu prowadząca własny biznes, robi nie trzy a dziesięć rzeczy równolegle! Kiedy przychodzi zły dzień i pech nie chce odpuścić, Lulu (Anna Dereszowska) nie poddaje się! Nawet jak nie wyrabia się z zamówieniami, to sama siada za kierownicą, aby dostarczyć tort. A gdy właścicielka sieci supermarketów publicznie oczernia jej działalność, to Lulu nie chowa głowy w piasek, tylko z impetem wkracza do akcji! Co z tego wyniknie?

Lulu co wydarzy się w odcinku 15?

Biznes Lulu (Anna Dereszowska) kwitnie, zamówień jest bardzo dużo, ale odkąd „Dziadek” Zygmunt (Marek Siudym) zaczął współpracować z Elką (Joanna Kurowska), Lulu ma problem z dostarczaniem tortów. Jacek (Przemysław Sadowski) oferuje swoje auto, Lulu wsiada za kierownicę i …jeszcze na parkingu pod ich kamienicą rozpoczynają się kłopoty. Potrąca Maję (Marta Chodorowska)! I tak będzie wyglądał cały dzień Lulu. Tymczasem Zygmunt dowiaduje się̨, że Elka pogodziła się̨ z dzielnicowym. Olga (Grażyna Sobocińska) nie czuje się̨ swobodnie w mieszkaniu Tadka (Andrzej Kłak) i stara się̨ zrobićě wszystko, żeby zostaćě sam na sam z ukochanym.

Lulu co wydarzy się w odcinku 16?

Lulu (Anna Dereszowska) staje się coraz bardziej znana w środowisku cukierniczym i handlowym. Ma to także swoje złe strony, bo konkurencja nie zawsze gra uczciwie. Lulu staje się ofiarą właścicielki sieci sklepów „Jana” (Małgorzata Potocka), która w telewizji oczernia jej działalnośćě – oskarżając o przygotowywanie tortów w niehigienicznych warunkach.
Na pomoc przychodzi Andrzej (Przemysław Sadowski) oferujący pomoc w walce o sprostowanie fałszywych informacji.  Tadek (Andrzej Kłak), który przebywa na zagranicznym szkoleniu, tęskni za Olgą (Grażyna Sobocińska) i przesyła jej nieprzyzwoite filmiki. Zygmunt (Marek Siudym), chcąc zbliżyćě się̨ do Elki (Joanna Kurowska), wymyśla kolejny fortel, dzięki któremu sąsiadka w końcu się nim zainteresuje.
(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.